دلایل چروک شدن کاغذ دیواری

چروک شدن کاغذ دیواری هم مانند دیده شدن چسب و حباب هایی که بعد از نصب روی کاغذ دیواری می‌بینیم انچنان ناخوشایند هستند که باعث می‌شود خریداری که با هزار ارزوی برای زییاتر شدن خانه و  محل  کار خود آ ماده شده بود حالا با دیدن این صحنه کلی احساس ناخوشایند پیدا می‌کند.

در ادامه این مقاله از وب سایت دکور کن به معرفی روش ها و جلوگیری از چروک شدن کاغذ دیواری می پردازیم و به شما عزیزان کمک خواهیم کرد تا از چروک شدن کاغذ دیواری در حین نصب و استفاده جلوگیری کنید.

دلیل چروک شدن دیوارپوش

بهتر است برای کارهای اجرایی دکوراسیون از افراد متخصص کمک بگیریم.درغیر این‌صورت باید کیفیت کار پایین و نقص در انجام کار و پروژه مواجه شویم .

وقتی می‌خواهیم دیواری را رنگ کنیم حتما باید زیر ساخت آن را آماده کنیم برای کاغذ دیواری هم این موضوع مهم است ؛تا اولاً کاغذ دیواری چروک نشود و در ثانی جلوه دیوار ناهموار حتی با پو شش کاغذ دیواری هم بسیار زننده خواهد بود ؛چروک شدن کاغذ دیواری برخلاف اینکه بعد از انجام کار،مانند ایجاد حباب و لکه های سیاهی که در اثر خشک نشدن چسب به جا می‌ماند، قابل ترمیم نیست به دقت بیشتری نیازدارد.

نصاب ماهر اندکی پشت کاغذ را چسب زده و بعد از زمان معینی شروغ به چساباندن می‌کند تا باعث جلوگیری از کش آمدن کاغذ و چروک خوردن آن شود .

اگر زمانی از روی بی حوصلگی روی دیواری که قبلا کاغذ دیواری بوده  بدون تمیز کردن شروع به چسباندن کاغذ دیواری جدید شویم ،علاوه بر چروک شدن حتمی کاغذ، ناهمواری زیادی به چشم خواهد خورددرنتیجه ظاهر کار بسیار نازیبا خواهد شد.

در اینجا برای جلوگیری چروک شدن کاغذ دیواری چند راهکار ساده خدمتتاان عرض می‌کنم.

ابتدا کاغذ دیواری های قبلی را پاکسازی کرده و سپس سطح دیوار مورد نظر را خشک و تمیز و یک‌دست کنید .

سپس برای خیساندن کاغذ دیواری زمانی را که برای آن در نظر گرفته شده است را حتما لحاظ کنید و بعد به آرامی کاغذ هارا از بالا به پایین و چپ به راست نصب کنید.

ما با داشتن نصاب‌های حرفه ای و فروش و اجرای قوی در زمینه کاغذ دیواری و پارکت و لمینت و کفپوش  بهترین راهنمایی در زمینه دکوراسیون را می‌توانیم برای شما داشته باشیم تا هم شما نسبت به خریدی که داشتید حس خوبی داشته باشید و هم  تیم ما با دیدن رضایت خاطر مشتری های عزیزمان نسبت به کار خود دلگرم شویم.

مطالب مشابه