کاغذ دیواری لوکس

وقتی صحبت از یک خانه لوکس به میان می آید ،ذهن اکثر ما به سمت  در مورد دیوار ها و مبلمان سلطنتی  و فرش های ابریشم گران قیمت و تز ئینات داخلی با وسایل لوکس و گران ،پرده های پر زرق و برق و کفپوش‌های برند و گران قیمت تابلو های زیبا جلب می‌شود.

جالب اینجاست که برای داشتن همچین فضایی اول می‌توانیم از تزئیناتی که برای دیوار ها بکار می‌رود استفاده کنیم مثل کاغذ دیواری های لوکس و لاکچری ،سپس به آماده و خرید کردن سایر وسایل منزل خود کنیم.

با انتخاب کاغذ دیواری لوکس برای پذیرایی منزل خود تابلوها و سایر وسایل نصی روی دیوار جلوه ی بیشتری پیدا می‌کند.

اگر بخواهیم درمورد کاغذ دیواری لوکس به این مسالۀ نگاه کنیم که کدام کاغذ سیک تر و بیشتر مورد طرفدار مصرف کننده است می‌بینیم ، کاغذ داماسک بیشترین طرفدار را در سال 2021 داشته است.

کاغذ دیواری لوکس

مورد دیگری که می‌توانیم به لوکس شدن کاغذ دیواری کمک کند ، انتخاب چند رنگ همزمان با هم در یک فضا می باشد مثلا کاغذ هایی با گل ها ی برجسته که با رنگ های شاد دیگری ترکیب می شود و جذابیت ویژه ای به فضا می دهد.

یا کاغذ های دیگری که رنگ کرم و بنفش و قرمز یا طلایی وزرد ب کار برده شده تا با ترکیب رنگ ها حال و هوای بهتری و لوکس تری به ما بدهد ، و همچنین این نوع ترکیب رنگ ها باعث می شود تا ما بهتر در هماهنگ کردن زنگ های مبلمان و فرش و پرده دستمان باز باشد.

با اندکی تحقیق،و گذاشتن وقت شما می‌توانید خانه و دکوراسیون دیوارهای خود را با سلیقه خود مانند بوم نقاشی با کاغذ دیواری رنگ آمیزی کنید.

کاغذ دیواری های لوکس و برجسته

کاغذ دیواری لوکس

نوع دیگری از کاغذ دیواری لوکس وجود دارد که با داشتن طرح های برجسته ،نسبت به پس زمینه با داشتن رنگ آمیزی متبحرانه باعث چشم نوازی می‌شود و توجه بیننده را به خود جلب می‌کند.

و با استفاده اصولی ودرست از کاغذ های دیواری برجسته باعث ایجاد خطا در بزرگتر جلوه دادن یا سقف بلندتر محل مورد نظر می‌شود.

کاغذ دیواری لوکس یک بعدی

کاغذ دیواری لوکس

نوع دیگری از دکوراسیون لوکس کاغذ های سه بعدی می باشد که این جدید ترین نوع دکورتیو می باشد و با ایجاد خط های نا منظم هندسی و طرح های اوریگامی باعث سه بعدی به نظر رسیدن کاغد می‌شود.

خرید کاغد لاکچری و نحوه  سفارش

برای خرید و انتخاب کاغذ دیواری مورد نظر ،ما سه راه را یه شما پیشنهاد می دهیم.

اول از همه این که شما می‌توانید حضوری تشریف بیارید فروشگاه و خرید بفرمایید؛ علاوه برخرید حضوری شما می‌‍توانید خرید آنلاین با سفارش تلفنی داشته باشبد.

که دو مورد بالا از هر لحاظ بهتر و مقرون به صرفه می باشد. شاید برای شما تعجب برانگیز باشد خرید و سفارش آنلاین و تلفنی ولی از هر لحاظ خرید آنلاین و تلفنی برای شما مقرون به صرفه تر است ، اول از همه این‌که در وقت صرفه جویی کرده اید ،دوم اینکه تمام مدل ها و برند ها با تصاویر اصلی داخل سایت قابل مشاهده است و شما می‌توانید به راحتی با مشاوره گرفتن از تیم دکورکن بهترین انتخاب را داشته باشید.

نکته بعدی با توجه به هزینه های رفت و آمد شما در هزینه خود هم صرفه جویی کرده اید با خرید اینترنتی و سفارش تلفنی در ضمن شما در خرید حضوری شاید با دیدن هر کدام از مدل ها، مدل های قبلی را تا حدی از ذهن خود خارج کنید و با توجه به محدودیت زمانی حق انتخاب کمتری خواهید داشت.

درضمن شما که خرید لاکچری خواهید داشت ،انتخاب خرید اینترنتی و سفارش تلفنی لوکس تر به نظر می رسد.در ضمن این اطمینان را یه شما می دهیم که با انتخاب کاغذ دیوارها و ارسال آن ها برای تهران یک روزه و برای شهرستان ها نهایتا سه روزه می‌باشد.

مادر سایت خود با توجه به عکس‌های واقعی که قرار داده ایم شما به راحتی و در فرصت مناسب می توانید با بررسی دقیق و مشاهده عکی های بیشتر انتخاب آگاهانه داشته باشد. با توجه به کلمه لاکچری که به کار می رود همیشه انتظار داریم قیمت های بالا و گران در مورد کالا صادق یاشد ولی درمورد کاغذ دیواری به این گونه نمی‌باشد.

شاید بعضی از طرا حی ها با توجه به ظرافت طرح و بکار بردن متریال گران باعث بالا رفتن قیمت شود ولی همیشسه اینطور نمی‌باشد بلکه با داشتن طرحی خاص و جذاب باعث دید لاکچری می‌شود نسیت به آن کاغذ دیواری،و کم هم نیستند از این نوع کاغذ دیواری و این ویژگی باعث برتری آن می‌شود .

قیمت این نوع کاغذ دیواری های لاکچری از لحاظ قیمت تفاوت چندانی با سایر کاغذ دیواری ها ندارد و از لحاظ قیمت مانند سایر کاغذ دیواری ها بولی محاسیه می شود که البته برای هزینه کلی باید هزینه های نصب و ارسال هم اضافه گردد.

تیم ما در فروش و مشاوره همه ی اطلاعات را به شما خواهند داد تا شما با بهترین قیمت و بهتری کالا به بهترین نوع دکوراسیون منزل یا محل کار خود دست پیدا کنید.به علاوه درصورت نیاز به بررسی دقیق تر و شاهده آلبوم و عکس های بیشتر در زمینه کاغذ دیواری و پارکت و لمینت و سایر تزیینات اجرایی داخل و خارج ساختمان می‌توانید به شماره های درج شده پیام ارسال بفرمایید تا همکاران ما در واتس آپ عکس های بیشتر و راهنمایی دقیق تر به شما مشتریان عزیز ارائه دهند.

سپاس از حسن انتخاب شما و از اینکه یه تیم ما اعتماد کرده اید، بهترین ها پیش روی شما عزیزان

مطالب مشابه