کاغذ دیواری چرمی چیست

با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش انواع مدل کاغذ دیواری امروزه شاهد نوع خاصی از کاغذ ها هستیم که به آن ها اصطلاح چرمی را دادند ، اما این نوع کاغذ دیواری دقیقاً از چه جنسی است بهترین برند های تولید کننده این مدل کاغذ دیواری کدام هستند و هزاران سوال دیگر در مورد این مدل از کاغذ دیواری ها برای ما پیش می‌آید ، در ادامه این مقاله از وب سایت دکورکن به شما کاغذ دیواری چرمی را معرفی خواهیم کرد و باهم به بررسی دقیق آن می‌پردازیم.

کاغذ دیواری طرح چرم

کاغذ دیواری چرمی آیا واقعا چرم است؟

در پاسخ به سوال بالا باید بگوییم که کاغذ دیواری های چرمی در اصل طرح چرم هستند و از چرم در ان ها استفاده نشده است ، چون اگر واقعاً از چرم های طبیعی یا مصنوعی در کاغذ دیواری استفاده شود علاوه بر هزینه بالا ماندگاری زیادی هم ندارد.

به همین دلیل کاغذ دیواری های امروزی به صورتی طراحی شدند که طرح چرم را دارند اما دقیقا از چرم در ان ها استفاده نشده است و جنس کاغذ دیواری همان است.

میتوانیم بگوییم کاغذ دیواری چرم یا دیوارپوش طرح چرم به مدل دیگری از کاغذ دیواری سه بعدی می‌گویند که شبیه به چرم می‌باشد و میتواند محیط شما را خاص کند.

کاغذ دیواری طرح چرم از مقاومت خوبی برخوردار است و همچنین مانند کاغذ دیواری هایی که قابل شستشو هستند این مدل هم قابلیت شستشو را دارد.

مکان های مناسب کاغذ دیواری طرح چرم

از این مدل کاغذ دیواری معمولاً برای اتاق ها کاری ، اتاق کنفرانس و گاهاً در خانه های خاص استفاده می‌شود ، معمولاً استفاده از کاغذ دیواری طرح چرم در خانه ها برای کاغذ دیواری پشت تلوزیون و موارد این چنینی استفاده می‌شود.

استفاده از کاغذ دیواری طرح چرم معمولاً در خانه هایی با متراژ کم تر از 200 متر استفاده نمی‌شود ، دلیل این موضوع هم کوچک نشان دادن فضا خانه می‌باشد اما در خانه هایی با متراژ بالا هم از کاغذ دیواری طرح چرم در مناطق خاصی استفاده می‌شود.

کاغذ دیواری چرمی برای پذیرایی

در خانه های امروزی با متراژ بالا همانطور که پیش تر گفتیم از این مدل کاغذ استفاده می‌شود ، طرح های کلاسیک و لاکچری این سری از کاغذ های دیواری سبب شده است توجه بسیار از افراد به این مدل ها جلب شود.

از این مدل برای پشت تلوزیون و یا اتاق تی وی استفاده می‌شود ، استفاده از دیوارپوش طرح چرم در همه جای پذیرایی خانه توصیه نمی‌شود به دلیل این که سبب کوچک شدن فضا خانه می‌شود.

کاغذ دیواری چرمی برای اتاق خواب

کاغذ دیواری طرح چرم

معمولاً از این کاغذ دیواری ها برای پشت تخت استفاده می‌شود ، امروزه در دکوراسیون های مینیمال تخت های خانه دارای تاج های کوچک تری نسبت به قدیم هستند به همین دلیل فضای پشت تاج تخت خواب به خوبی به چشم می‌خورد پس میتواند کاغذ دیواری چرمی جلوه خاصی را ایجاد کند.

کاغذ دیواری طرح چرم

قیمت کاغذ دیواری طرح چرم

قیمت کاغذ دیواری های طرح چرم امروزی تفاوت زیادی با کاغذ دیواری های معمولی ندارد ، اما در این مدل کاغذ شاهد اختلاف قیمت با مدل های عادی هستیم ، تنها دلیل اختلاف قیمت کاغذ دیواری چرمی با کاغذ دیواری معمولی داشتن طرح های خاص و کلاسیک آن است.

برای خرید کاغذ دیواری چرمی و مشاهده آلبوم طرح چرم کاغذ دیواری لوکس می‌توانید با مشاورین دکورکن در تماس باشید.

برای محاسبه دقیق متراژ دیوار های خانه خود دقیقاً همانند محاسبه برای کاغذ دیواری های معمولی باید عمل کرد ، برخی از افراد بر این باور هستند که چون کاغذ دیواری چرمی است باید به طور خاص دیوار ها اندازه گیری شود تا به درستی نصب شوند اما اینطور نمی‌باشد.

مطالب مشابه

 • انواع کاغذ دیواریانواع کاغذ دیواری کاغذ دیواری دارای انواع مختلفی می‌باشد در این مقاله سعی کردیم تا انواع مختلف آن را به […]
 • پارکت لمینت آپییا پلاس(IPEA+)پارکت لمینت آپییا پلاس(IPEA+) امروزه با کاربرد گسترده انواع کفپوش و محبوبیت آن‌هادر دکوراسیون داخلی شاهد نمونه‌های […]
 • انواع پارکت چوبیانواع پارکت چوبی چوب همواره در زندگی بشر کاربرد گسترده‌ای داشته است و زیبایی دلنشینی که به فضا می‌بخشد بر […]
 • پارکت لمینت ویکتوریاپارکت لمینت ویکتوریا همانطور که میدانید پارکت لمینت دارای انواغ مختلفی هستند که برند های سازنده آن ها متفاوت […]
 • نکات مهم در هنگام خرید پارکت لمینتنکات مهم در هنگام خرید پارکت لمینت امروزه از اصلی ترین نکات در هنگام خرید توجه به برند کیفیت محصول و از همه مهم تر قیمت […]
 • کاغذ دیواری خارجیکاغذ دیواری خارجی کاغذ دیواری ها در بازار به دو دسته کلی کاغذ دیواری ایرانی و کاغذ دیواری خارجی کاربرد […]
 • پارکت چیست؟پارکت چیست؟ پارکت نوعی کفپوش است که امروزه در صنعت مد و طراحی داخلی بسیار کاربرد دارد، رنگ بندی […]
 • نصب قرنیزنصب قرنیز در ابتدای آموزش نصب قرنیز برای پارکت باید به این موضوع اشاره کنیم که قبل از اجراء و برش […]
 • کفپوش اپوکسیکفپوش اپوکسی کفپوش اپوکسی یا کفپوش بدون درز با مقاومت مکانیکی، فشاری و شیمیایی بالایی که دارد،به […]
 • کاغذ دیواری اتاق کودککاغذ دیواری اتاق کودک کاغذ دیواری های اتاق کودک نوع خاصی از انواع کاغذ دیواری است تفاوت آن با دیگر دیوارپوش ها […]
 • پارکت لمینت آرتاپارکت لمینت آرتا پارکت لمینت آرتا یکی از بزرگ ترین و بهترین برند های ایران می باشد این پارکت لمینت در […]
 • کاغذ دیواریکاغذ دیواری کاغذ دیواری ها انواع مختلفی دارندکه کاربرد آن ها بستگی به نوع طراحی دکوراسین داخلی بستگی […]